Vodácký Triatlon 25.9.2010

Vodácký triatlon pořádaný ve Veselý nad Lužnicí by jste si neměli nechat ujít. Alespoň ti z Vás kdož rádi sportují a semtam chtějí porovnat svojí kondičku s někým jiným, nebo kondici svých kamarádů s kondicí jiné skupiny kamarádů. :-)

Na tomto ročníku jsme samo sebou závodil já (jel jsem na lodi), Vlado (neskutečně běžel) a trojici doplnil můj taťka (jel na kole). Celkově jsme skončili na krásném 8 místě ze 38 startujících (skupin nebo jednotlivců). V naší kategorii "do 120 let" jsme bohužel skončili až na 4 místě. Takže pěkná brambora. Na třetí jsme ztratili necelou jednu minutu. Takže to musíme do příště zlepšit. Respektive jedniné slabé místo byla Loď :-).

No ale Lukýno ten se pochlapil. V kategorii děti do 3 let skončil na krásném 3 místě. Takže samo sebou muže se taky zlepšovat. Ale bedna je bedna. .-))

Všechny podrobnosti o tomto závodě naleznete na stránkách vodáckého triatlonu.